Dla Miłośników Przyrody

Piszemy o Przyrodzie Która Nas Otacza. O sprawach codziennych i życiu z dnia na dzień I o naszym życiu tym obecnym i tym dawnym.

Ogłoszenie

Forum dla tych co kochają Przyrodę Zawsze bądź sprawiedliwy ,a będziesz nagrodzony Kłamstwo i obłuda nawet najlepsze nigdy się nie opłaca. Pajacyk, Wspieraj Dobro, Okruszek, Polskie Serce, Habitat, Pusta Miska, Wyklikaj Żywność - Kliknij i Pomóż

#1 2011-04-06 03:31:03

krzysztofc

Administrator

Zarejestrowany: 2011-04-06
Posty: 13

N A S Z E W N U K I

  Każdy przyzna że nasze wnuki są najbardziej ukochanymi istotkami na świecie.I każda babcia i każdy dziadek przyzna ze wnuki się kocha bardziej jak własne dzieci. Wiem bo mam na dzień dzisiejszy czwórkę wnucząt,i każdą kruszynkę kocha się bardzo, bo to jest jakaś cząstka nas samych. Dzieci porosły a wnuki rosną i patrzymy na nie jak robią się podobne do naszych dzieci jak rosną jak dorośleją jak co dnia staja się mądrzejsze i cwańsze.Umieją tak omotać babcie czy dziadka że Ci nawet nie wiedza kiedy ulegają większości zachcianek swoim wnukom i wnuczkom, taki to nasz los.Ale cieszmy się że nasze małe kruszynki są i rosną,a my patrzymy na nie i łapiemy się na tym że się robimy coraz starsi i starsi, lat nam przybywa ale nasze wnuki będą naszymi pociechami na nasze stare lata.Ja w to wierze że moje wnuki będą o mnie zawsze pamiętać


Krzysztofc
http://www.11street.pl/vardata/gify/pieski/pieski083.gif

Offline

 
Świat jest taki piękny a ludzie tego nie doceniają.Przyroda jest wspaniałym darem doceńmy to i dbajmy o naszą przyrodę. Pajacyk, Wspieraj Dobro, Okruszek, Polskie Serce, Habitat, Pusta Miska, Wyklikaj Żywność - Kliknij i Pomóż

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.zip.pun.pl www.zareklamuj.pun.pl www.newgothicteam.pun.pl www.pokemoon.pun.pl www.naznaczony.pun.pl