Dla Miłośników Przyrody

Piszemy o Przyrodzie Która Nas Otacza. O sprawach codziennych i życiu z dnia na dzień I o naszym życiu tym obecnym i tym dawnym.

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

Ogłoszenie

Forum dla tych co kochają Przyrodę Zawsze bądź sprawiedliwy ,a będziesz nagrodzony Kłamstwo i obłuda nawet najlepsze nigdy się nie opłaca. Pajacyk, Wspieraj Dobro, Okruszek, Polskie Serce, Habitat, Pusta Miska, Wyklikaj Żywność - Kliknij i Pomóż

#1 2011-04-07 03:48:22

 Irena Anna

Administrator

7029924
Call me!
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2010-10-28
Posty: 137
Nasze hobby : Ornitologia
WWW

Nasze Ptaki

http://didine66.d.i.pic.centerblog.net/459152e4.gif

Nasze kochane ptaki .Nasze ptaszki w klatkach ,te malutkie  i te duże , ćwierkają i rozrabiają ale cieszą tym swoim kolorowym wyglądem . Ale nie zapominajmy o tych naszych ptaszkach tych za oknem które przychodzą na parapet
naszego okna . Dokarmiajmy te nasze ptaszki .

                                            Z A P R A S Z A M


http://www.11street.pl/vardata/gify/pieski/pieski075.gif
Kocham wszystkie zwierzaki a ludzi toleruje
Nie znoszę chamstwa i obłudy

Offline

#2 2011-07-06 06:23:31

 Wiktoria

Bywalec

Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2011-04-05
Posty: 8
Nasze hobby : Sport ,wycieczki ,rower

Re: Nasze Ptaki

                                                 :tak:Nasze Ptaki:tak:

Nasze kochane ptaki te za oknem i te domowe w klatkach
Wszystkie ptaki są piękne takie kolorowe i tak ćwierkające codziennie
Te domowe ćwierkają praktycznie cały dzień czasami aż można mieć czasami dosyć ich ćwierkania .
Ale ja lubię te wolno latające za oknem czasami im zazdroszczę ich wolności i swobody ,latają gdzie chcą i kiedy chcą.
Są takie wolne i szczęśliwe i tak wesoło ćwierkają .Dlatego Ptaki zawsze będą miłymi gośćmi mojego parapetu okiennego.
I zawsze znajdą tam coś dla siebie zima, wiosna , latem i jesienią .Zawsze dokarmiałam i będę dokarmiać ptaki.


Kocham ptaki i inne zwierzaki ,a ludzi toleruje pod warunkiem że nie wchodzą mnie w drogę.

Offline

#3 2011-11-13 00:07:34

 Irena Anna

Administrator

7029924
Call me!
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2010-10-28
Posty: 137
Nasze hobby : Ornitologia
WWW

Re: Nasze Ptaki

Mamy jesień i to taką już zimną jesień

Nie zapominajmy o tych naszych skrzydlatych przyjacielach za oknem którzy zostają na zimę.
Już zaczynają się przymrozki jest coraz zimniej a ptaszyny naprawdę są głodne .
Ale mam taką prośbę nie dokarmiajmy ich mokrym chlebem bo to jest zabójcze dla ptaszków .Można kupić tanio kaszy i tym dokarmiać ptaki ja tak robię od lat i moje ptaszki naprawdę są zadowolone.


http://www.11street.pl/vardata/gify/pieski/pieski075.gif
Kocham wszystkie zwierzaki a ludzi toleruje
Nie znoszę chamstwa i obłudy

Offline

Świat jest taki piękny a ludzie tego nie doceniają.Przyroda jest wspaniałym darem doceńmy to i dbajmy o naszą przyrodę. Pajacyk, Wspieraj Dobro, Okruszek, Polskie Serce, Habitat, Pusta Miska, Wyklikaj Żywność - Kliknij i Pomóż

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.szczurekom.pun.pl www.pokemoon.pun.pl www.newgothicteam.pun.pl www.zip.pun.pl www.zareklamuj.pun.pl