Dla Miłośników Przyrody

Piszemy o Przyrodzie Która Nas Otacza. O sprawach codziennych i życiu z dnia na dzień I o naszym życiu tym obecnym i tym dawnym.

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

Ogłoszenie

Forum dla tych co kochają Przyrodę Zawsze bądź sprawiedliwy ,a będziesz nagrodzony Kłamstwo i obłuda nawet najlepsze nigdy się nie opłaca. Pajacyk, Wspieraj Dobro, Okruszek, Polskie Serce, Habitat, Pusta Miska, Wyklikaj Żywność - Kliknij i Pomóż

#1 2011-04-08 17:38:50

krzysztofc

Administrator

Zarejestrowany: 2011-04-06
Posty: 13

Mój pies

Mam psa taką małą lalkę ,jest to sunia taka kudłata i bardzo kochana .
Codziennie chodzi ze mną do pracy .Od ponad roku codziennie jeździmy razem do pracy .
Nie wyobrażam sobie aby jej nie było .To moja psina z która jestem bardzo związany .To mój pies .
Mimo że żona psa do domu przyniosła jako malutkiego szczeniaczka ,psina sobie mnie wybrała za swego pana.
Moja zona trochę jest zła na to ale już nic na to nie poradzimy .Ale jak żona wychodzi z domu to sunia tez czeka i
tęskni za żoną . Najlepiej jak jesteśmy razem to w tedy ta nasza psina jest najbardziej zadowolona.
To tyle na razie o naszej suni  Lalce.


Krzysztofc
http://www.11street.pl/vardata/gify/pieski/pieski083.gif

Offline

Świat jest taki piękny a ludzie tego nie doceniają.Przyroda jest wspaniałym darem doceńmy to i dbajmy o naszą przyrodę. Pajacyk, Wspieraj Dobro, Okruszek, Polskie Serce, Habitat, Pusta Miska, Wyklikaj Żywność - Kliknij i Pomóż

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.narutojutsu.pun.pl www.gorakalwariasociety.pun.pl www.etk.pun.pl www.grupa-slask.pun.pl www.pirackawioska.pun.pl